"Poznaję litery. Zabawy edukacyjne z pisakiem zmazywakiem 3+"to nauka literek poprzez wspaniałą zabawę.

Litery w świecie dzieci i dorosłych odgrywają bardzo ważną rolę. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie zna każde dziecko. Przecież, jeśli zna się litery i wie się, co oznaczają, można czytać te wszystkie wspaniałe książeczki! Witajcie więc w świecie liter!

"Poznaję litery. Zabawy edukacyjne z pisakiem zmazywakiem 3+" to zestaw złożony z trzech elementów. W jego skład wchodzi:

książeczka (56 kart),
pisak suchościeralny,
poradnik dla rodziców.
Wszystko to zostało zapakowane w zgrabne pudełko o wymiarach 12 x 18,5 x 4,5 cm.

Książeczka zawiera rozmaite zadania, które rozwiązujemy za pomocą pisaka. Trzeba będzie rysować, pisać po śladzie, łączyć kropki, udzielać odpowiedzi na zagadki itp. Pisak suchościeralny pozwala w łatwy sposób zetrzeć to, co napisaliśmy bądź narysowaliśmy. Kiedy przetrzemy karty książeczki, będą wyglądać tak, jak na początku. Teraz całą zabawę można zacząć od nowa.

Warto zwrócić uwagę na dołączony do zestawu poradnik dla rodziców lub opiekunów dziecka. Znaleźć w nim można całe mnóstwo porad i przydatnych informacji związanych z rozwojem grafomotorycznym naszego maluszka. Jeżeli chcemy lepiej zadbać o jego rozwój, warto zapoznać się z jego treścią.

Zestaw ten to nie tylko doskonała zabawa na wiele godzin. Poza oczywistymi walorami edukacyjnymi można za jego pomocą wspierać dziecko w rozwoju motoryki małej, ćwiczeniu koncentracji, koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności logicznego myślenia. Wszystko to procentować będzie w toku dalszej edukacji.

Wiek: 3+

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
 • DARMOWA WYSYŁKA

  przy zakupach na min. 299zł

  wysyłka za 5 zł – od 150 zł.

 • ZWROT PRODUKTÓW

  do 14 dni bez podania przyczyny

 • INFOLINIA

  Zadzwoń do nas: (+48) 538 810 777

 • SZYBKA WYSYŁKA

  Wysyłka produktów w ciągu 24h*