Wakacyjne zabawy dla dzieci w każdym wieku!

W końcu nadeszły wyczekiwane wakacje! Wyjazdy, długie godziny spędzone na dworze i ta nieustająca zabawa. Jednak wakacje, po naszych szczegółowych obliczeniach, to aż  1632 h, jeżeli odejmiemy czas na sen zostaje nam aż 1088h na zabawę! Proponujemy Wam zatem kilka zabaw, żeby Wasze dziecko nie zdążyło się znudzić nieograniczonym czasem wolnym!

 

 

 

                                                                                                                             Zabawy z piłką

 

Dla kochających lol surprise! https://mojezabawki.com/lol-surprise/7460-lol-surprise-omg-mini-family-asst-035051579632.html

 

 

Przedstawiamy ZUPEŁNIE NOWĄ rodzinną kolekcję LOL Surprise MINI! Rozpakuj ulubione przez fanów postacie OMG, ich Lil Sis i rodzinne zwierzątko. Wszystkie lalki teraz w miniaturowym rozmiarze!

Każda mini jest dokładną repliką modnej lalki o przekątnej 25.40 cm, lalki kolekcjonerskiej 7,62 cm i domowego zwierzaka, stąd ich charakterystyczny wygląd. Czy znajdziesz słodkiego i bąbelkowego Candylicious i Bon Bon Fam lub odkryjesz opalizującą Kitty K i jej załogę?

Kulka zmienia się również w wielopokojowy zestaw do zabawy, unikalny dla każdej rodziny. Zbierz wszystkie 12 uroczych mini rodzin i stwórz swój własny miniaturowy świat LOL Surprise OMG!

   

 

 

 

 

                                                                                                                 Dla przyszłych piłkarzy i piłkarek!

 

 

KARTY PZPN MAKAO W PIŁCE https://mojezabawki.com/karciane/6351-karty-pzpn-makao-w-pilce-5901911101082.html

 

OFICJALNY PRODUKT LICENCYJNY PZPN – GRA PIŁKARSKA MAKAO

Piłkarski pojedynek to świetna i szybka gra karciana dla całej rodziny. Celem gry jest pozbycie się w danym rozdaniu wszystkich swoich kart zanim uczynią to przeciwnicy. Gracz, któremu się to uda musi krzyknąć „GOL!”, aby ogłosić przeciwnikom swoje zwycięstwo!

Używaj kart specjalnych (czerwona kartka, zmiana stron, itp.) i zaplanuj strategię, aby zapewnić sobie prostą do wygranej. Gra piłkarska to wspaniały pomysł na prezent dla każdego kibica piłki nożnej.

 

 

 

 

                                                                                                                                 Dla najmłodszych!

 

 

 PIŁKA DO SKAKANIA PAW PATROL 50CM https://mojezabawki.com/pilki/7664-pilka-do-skakania-paw-patrol-50cm-8001011069972.html

 Piłka do skakania z motywem Psiego Patrolu spodoba się każdemu maluchowi. Doskonała do użytku zarówno na podwórku, jak i w domu. Taka forma zabawy rozwija ruch i aktywność fizyczną

 

 

 

 

 

                                                                                                                         Zabawy nad wodą:

 

 

FOTELIK DMUCHANY TOMEK https://mojezabawki.com/pozostale/7670-fotelik-dmuchany-tomek-8001011162956.html

 

 

 

Dmuchany fotelik z grafiką z uwielbianej przez dzieci bajki “Tomek i przyjaciele”, wspaniale sprawdzi się nad morzem, jeziorem lub na biwaku! Kolorowa grafika przyciągnie uwagę każdego dziecka.   

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                Zabawy na dworze:  

 

 

RAKIETKI Z PIŁECZKĄ I LOTKĄ https://mojezabawki.com/pozostale/7758-rakietki-z-pileczka-i-lotka-5901271535664.html

 

Rakietki z lotką i piłeczką to doskonały zestaw dla każdego dziecka. Taka forma zabawy wspiera ruch na świeżym powietrzu i doskonale sprawdzi się do aktywności z przyjaciółmi i rodziną. To doskonały pomysł na prezent!

 

 

 

GRA ŁAPACZ 5442 https://mojezabawki.com/pozostale/7374-gra-lapacz-5442-6900312375442.html

 

Zasady tej zabawy są bardzo proste! Stańcie naprzeciwko siebie, naciśnijcie przycisk i wystrzelcie piłeczkę. Czy uda wam się ją złapać? To świetna zabawa dla dużych i małych entuzjastów spędzania czasu na świeżym powietrzu. W zestawie znajdują się łapacze i piłeczka.

 

 

 

 

ZESTAW SPORTOWY https://mojezabawki.com/pozostale/7761-zestaw-sportowy-5907616605801.html

 

Doskonała zabawa dla każdego dziecka. Twój maluch może samodzielnie ćwiczyć swoje umiejętności gry w tenisa dzięki trainerowi. Nowo nabyte zdolności może wykorzystać także w ekscytującej grze w badmintona. Taka forma zabawy sprzyja rozwojowi aktywności i koordynacji, a przede wszystkim jest wspaniałą i ekscytującą zabawą na świeżym powietrzu. Zestaw sportowy to doskonały pomysł na niebanalny prezent!

 

Zestaw zawiera:

- dwie rakiety,

- trainer (należy go samodzielnie obciążyć, np. piaskiem)

- piłkę na gumce,

- lotkę

- piłkę.

 

Znaleźliście coś dla siebie? Masę inspiracji znajdziecie: https://www.facebook.com/mojezabawkicom