Baby shower – nasze pomysły na trafione prezenty

W dobie pandemii trudno zorganizować prawdziwe baby shower. Trzeba przyznać, że to trudne czasy dla wszystkich przyszłych mam. Szalejący COVID zmusza nie tylko do izolacji, ograniczeń kontaktu z ludźmi ale niesie też perspektywę porodu bez partnera i samodzielnego pobytu w szpitalu. Dlatego bardzo zachęcamy by jednak nie zapominać o kochanych ciężarnych i choć symbolicznie zorganizować baby shower.

Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi ekipa Mojezabawki.com. Zachęcamy do skompletowania prezentów przez nasz sklep online, kontakt z nami i podanie danych do wysyłki dla przyszłej mamy. Prezenty zapakujemy w należyty sposób, dołączając kartkę z życzeniami i podpisami wszystkich cioć. Wyobrażacie sobie ile radości może przynieść taka paczka? Sami jesteśmy podekscytowani.

Nasze prezentowe must have:

 1. Grzechotki i gryzaki

  Tego typu sprzętu w domu nigdy dosyć. Grzechotka to wspaniała rozrywka dla poznającego świat brzdąca, a gryzak ukoi dziąsełka podczas ząbkowania.

  benir.jpg grzechotk.jpg
 2. Karuzela nad łóżeczko

  Rozwija wzrok, słuch i zdolności ruchowe dziecka. Działa uspokajająco i pomaga maluchom w zaśnięciu. Karuzele montujemy do łóżeczka.

  chiccokaruze.jpg
 3. Uspokajająca poduszeczka

  To zdecydowanie hit ostatnich czasów. Ułatwia dziecku zabawę na brzuszku czyniąc ją wygodniejszą. Gra, wibruje, pomaga wyciszyć maluszka, kiedy podnosi się na poduszce. Kiedy dziecko podrośnie, można zmienić położenie zabawek – miękka poduszeczka służy również jako podparcie dla siedzących dzieci! Po wyjęciu elementów elektrycznych można prać w pralce.

  poduszka.jpg
 4. Coś do kąpieli

  Maluchy uwielbiają pluskać się w wodzie. Zabawy w wannie uprzyjemnić może ta zwinna foczka, która nie tylko pływa ale i pryska wodą

  wesolaplywaczka.jpg
 5. Zawieszki

  Każdy szanujący się wózek powinien mieć zawieszkę! Nie dość, że wygląda słodko to jeszcze zapewni dziecku dodatkową atrakcję podczas spaceru.

  zawieszki.jpg lamaze.jpg
 6. Pluszaki

  Nie ma dzieciństwa bez przytulaków! To niezastąpione zabawki dla niemowlaków ale i starszych dzieci. to w 100% trafiony prezent

  pluszaki.jpg pluszak.jpg
 7. Chicco – projektory

  Wspaniałe projektory pomagające usnąć maluszkowi będą ciekawym prezentem. Oprócz emitowania magicznych światełek, odtwarzają też na przykład muzykę klasyczną, wspomagającą sen.

  chiccoprojekt.jpg

Zapraszamy

Baby

Zespół www.mojezabawki.com