Co zabrać do auta w podróż z dzieckiem by uniknąć nudy!

W czasie wakacji nasze pociechy nie mogą się nudzić! Jak uatrakcyjnić podróż z dzieckiem samochodem w trakcie długiej podróży nad morze, w góry czy inny zakątek?

 

Przychodzimy z pomocą! Wybraliśmy kilka produktów z naszej kolekcji.

 

Przedstawiamy Wam parę gier, zabawek, które sprawdzą się w trakcie drogi samochodem, ale też w trakcie czekania w kolejce do lekarza, czy innych okolicznościach.

  

 

1. Geomag

 

To  zabawka magnetyczna, składająca się z 26 elementów. Silny magnes sprawi, że elementy nie powinny się pogubić i umożliwić zabawę nawet w samochodzie. W serii Geomag KOR klocki układane są wokół metalowej kuli. Dokładając elementy rozbudowujemy konstrukcje, z której powstaje owalny kształt. Na tym nie koniec zabawy! Wyjątkowa konstrukcja klocków pozwala na ruch wokół własnej osi. Silny magnes umożliwia obracanie i skręcanie poszczególnych elementów zabawki. Mechanizm w połączeniu z nakładkami dołączonymi do zestawu pozwala na tworzenie ogromnej ilości kombinacji. Zabawka nie zajmuje zbyt dużo miejsca a potrafi wciągnąć na długi czas!

rekomendujemy dzieciom 5+

https://mojezabawki.com/geomag/4173-geomag-26-el--orange-pantone-151-871772005711.html

  

 

2. Bystry tablet 

 

Bystry tablet dla małych milusińskich. Zabawka dla dzieci 1+. Edukacyjna, a zarazem umilająca podróż. Bystry Tablet to aż 6 różnych edukacyjnych zabaw, dzięki którym dziecko rozwinie swój potencjał. Pomogą w tym ćwiczenia logopedyczne. Zabawka ma tryb nauki i quizu. Bystry Tablet wspomaga kreatywność, uczy samodzielności. Wesołe dźwięki, kolorowe przyciski oraz światełko zachęcają do działania. Ta zabawka edukacyjna wspomaga naukę głoskowania zgodnie z zasadami nauczania.

https://mojezabawki.com/zabawki-interaktywne/3509-smily---bystry-tablet-4895038522718.html

  

 3. Przytulanki

 

Prócz zabawy, dzieci potrzebują w podróży snu. Idealnym rozwiązaniem, będzie zaopatrzenie się w pluszaka.

Piękny miś z kraciastą kokardą spodoba się każdemu dziecku. Dostępny jest w trzech kolorach:

     jasny brąz,

     ciemny brąz,

     szary.

Miś wypełniony jest miękkim pluszem i wykonany z przyjemnych w dotyku materiałów. To wspaniała zabawka i przytulanka. Zabawa pluszakami rozwija u dzieci kreatywność i empatię. Misie nie są zwykłymi zabawkami, to także niezastąpieni przyjaciele z okresu dzieciństwa i powiernicy dziecięcych sekretów. Miś z uroczą kokardką to wspaniały pomysł na prezent, nie tylko dla dzieci. Sprawdzi się jako podarunek na każdą okazję. O tym jak ważną rolę w rozwoju dziecka pełnią przytulanki przeczytasz tu (https://mojezabawki.com/xipblog/post/10-przytulanki-na-kazdy-dzien.html?page_type=post).

https://mojezabawki.com/miski/3928-mis-z-kraciasta-kokardka-5901500233071.html

 

  

 

4. 5 sekund

 

5 sekund Podróże to tematyczna wersja bestsellerowej gry towarzyskiej 5 sekund. Z pewnością jesteś w stanie wymienić 3 rzeczy, z którymi kojarzą Ci się Włochy - ale, czy uda Ci się to zrobić pod presją czasu?

Wszystkie pytanie, które znajdziesz w opakowaniu, dotyczą podróżowania, zwiedzania oraz atrakcji turystycznych. Masz tylko 5 sekund, dlatego mówisz, co Ci pierwsze przyjdzie do głowy. Padają śmieszne, czasem dziwne odpowiedzi, a kulki w specjalnym czasomierzu mkną w dół - Twój czas się kończy.

Pytania z tej wersji gry możesz również wykorzystać w klasycznej grze 5 sekund. Dzięki nim urozmaicisz każdą rozgrywkę! Ta gra z pewnością sprawdzi się, gdy chcesz zaangażować dwójkę lub więcej pasażerów.

Wiek: 8+

https://mojezabawki.com/szukaj?controller=search&s=5+sekund

 

  

 

5. Gra skojarzenia pamięć

 

Gra wykorzystująca specjalny rekwizyt w postaci kasety na obrazki z uchylającymi się okienkami. Zadanie polega na odnalezieniu dwóch pasujących do siebie pojęciowo ilustracji (np. dziecko i wózek). Gra jest znakomitym treningiem koncentracji i pamięci, a także emocjonującą zabawą. Zabawka zawiera aż 6 tablic z 144 obrazkami, dlatego nigdy się nie nudzi.

https://mojezabawki.com/memory/4660-gra-skojarzenia-pamiec-5906018003284.html 

  

 

6. Przytulanka - poduszka w jednym

 

Wygodna poduszka i wspaniała zabawka w jednym! Idealnie sprawdzi się w domu i podróży. Poduszka jest bardzo miękka, może służyć jako oparcie dla pleców lub głowy. Wystarczy przyczepić do siebie dwa rzepy, aby zamienić poduszkę w uroczą owieczkę. Obowiązkowo na wyposażeniu każdego samochodu!

https://mojezabawki.com/szukaj?controller=search&s=poduchowce

 

  

 

7. Maty sensoryczne Poop It

 

Hit ostatnich miesięcy. To to doskonały produkt pomagający wyciszyć się nie tylko dorosłym, ale również dzieciom. Bąbelkowa mata antystresowa imituje folię bąbelkową, zapewniając nieograniczone możliwości pstrykania. Odpręża, rozluźnia, pozwala odreagować stres i wyciszyć emocje. Dzięki niewielkim rozmiarom pozwalą zawsze mieć ją przy sobie. 

https://mojezabawki.com/szukaj?controller=search&s=mata+sensoryczna